Kaliteli ve Çevre Dostu

Daikin; enerji tasarrufuna, çevre bilinci ve güvenliğine bağlılık konusunda kendi alanında küresel bir liderdir. Bu alandaki uluslararası ve ulusal yönetmeliklere uymakta, hatta daha erken davranmaktadır.

1998’te Daikin Europe, Avrupa’nın ISO 14001 sertifikasi olan ilk iklimlendirme üreticisi olmuştur ve bütün yan şirketlerinden de tüm iş süreçlerinde ISO 14001 gerekliliklerini karşılamasını beklemektedir. Bunun da ötesinde 2002’de Daikin Europe, AB’nin “Tehlikeli maddelere kısıtlama” ve “Çöp, Elektronik ve Elektrik eşyalar” ile ilgili yönetmeliklerine kendi önceden hazırlığı yapılan yanıtını formüle etti. (RoHS) ve (WEEE) direktifleri.

ÇevreQuality

Daikin qualityKalite, üretimden satış sonrası servise kadar, Daikin ürün sağlama zincirinin tüm aşamalarında bir bütündür. Üretim esnasında bütün üniteler, kullanım sahalarındaki cihaz arızalarina karşı ilk savunma hattı olan uzun bir seri teste tabi tutulur. Cihazların ISO9001 ve EUROVENT ürün test gereklerine uyumları ise geniş bir alan içerisinde gün boyu yapılan simüle edilmiş alan koşullarında performans kontrolü altında sağlanmaktadır. En üst kaliteyi sağlama amacımızın temel dayanağı Japonya’daki ana firmamızdan aldığımız teknik destektir. Daikin Industries Ltd, Daikin Europe’a dünyanın en gelişmiş ve ileri iklimlendirme araştırma ve geliştirme tesislerinden faydalanma olanağı sağlamaktadır. Daikin, kendi kompresörünü ve soğutkan gazını üreten tek iklimlendirme üreticisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir